«Люди обожнюють емоції», – Валерій Костюк про відкриття першої імерсивної виставки в Одесі (фото, відео)

В Одесі вперше відкриється імерсивна виставка під назвою «Імерсивний світ Тараса Шевченка», яку присвятили до Дня Незалежності України. Для одеситів – це абсолютно новий формат, який має на меті не тільки здивувати, а й дати можливість глядачеві зануритись у світ митця. Що це таке, як все буде відбуватися і як проходила підготовка – дивіться у нашому інтерв»ю з продюсером проекту.

Про мистецтво, а також те, як створювався проект, розмовляла з продюсером Валерієм Костюком кореспондент Українськой Служби Інформаціі Олександра Ковтуцька.

Валерій  Костюк – продюсер проекту, який мешкає у Торонто. В 10 років його батьки з ним переїхали з Одеси до Канади, де він і розпочав згодом свою кар’єру. Саме так з’явилась виставка «Immersive Van Gogh». Але зараз він вирішив створити імерсивну виставку у своєму рідному місті.

Виставка «Імерсивний світ Тараса Шевченка» відкриється у суботу, 21 серпня, в Одеській кіностудії, де буде працювати з 10:00 до 18:00. Глядачів чекає занурення у художні твори митця.

Про наставників, як відбувалась підготовка, чому обрали саме постать Тараса Шевченка – все це ми обговорили під час інтерв’ю, яке можна побачити на нашому YouTube.

Ранее на USIonline.comВ одесском музее открыли выставку ко Дню Независимости.

Читайте нас в Facebook, Telegram и Instagram, смотрите на Youtube.