Кава для ЗСУ: українці зібрали гроші на перший автомобіль для фронту (фото, відео)

В рамках акції «Чашка кави для ЗСУ», яка стартувала в Одесі, а наразі проходить в багатьох містах України, зібрано кошти на перший мікроавтобус.

Більш детальніше про це дивіться у матеріалі кореспондентів Української Служби Інформації Валерії Шаповалової та Арсена Подосяна.

Дивіться відео на нашому каналі на Youtube.

В Одесі, Вінниці, Чернівцях, Києві, Ужгороді, Житомирі проходить акція “Чашка кави для ЗСУ”. Кошти на потреби військових збирають через QR-коди, які встановлені в кафе та ресторанах. Відвідувач сканує код та надсилає свій донат (в середньому ця сума дорівнює вартості чашки кави). В Одесі участь в акції приймає більше 300 закладів харчування.

Координатор проєкту, волонтер Фазіль Аскеров, розповів, що збір коштів був розпочатий в Одесі, а наразі проходить в багатьох містах України.

Фазіль Аскеров

За 45 днів вдалося зібрати 140 тисяч гривень (це 3,5 – 4 тис. чашок кави) та купити перший на 100% “кавовий” автобус для наших військових. На автомобіль задонатили 1300 людей – суми надходили від 10 до 5 тисяч гривен.

Автобус буде відправлено на Південь для участі в спецопераціях.

Організатори планують, що на наступний автомобіль вдасться зібрати кошти до 14 жовтня – Дня захисника України.

Донати можно надсилати за посиланням.

Кошти надходять на рахунок “Федерації мотоспорту міста Києва”, президент якої Марина Гарбуз пояснила, що таким чином збір проходить прозоро та контрольовано.

Марина Гарбуз

Раніше на USIonline.com

Кава для ЗСУ: в Одесі збирають кошти на авто для військових (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.