Кава для ЗСУ: в Одесі збирають кошти на авто для військових (фото) «фото»

Кава для ЗСУ: в Одесі збирають кошти на авто для військових (фото)

Організатори пропонують задонатити для українській армії вартість однієї кави. Адже саме невеликі суми від великої кількості людей помогають закривати збори. Наразі такі оголошення с QR-кодами встановлюють в одеськіх кафе та шукають волонтерів, які допоможуть це зробити.

Про це кореспонденту Української Служби Інформації розповів одесит, волонтер Фазіль Аскеров.

Перше місто, де запровадили акцію “Чашка кави для ЗСУ” – Тернопіль. Завдяки цьому тернопільським волонтерам вдалося зібрати гроші на 6 авто для військових. Наразі акцію підхопили і в Одесі. Банери з QR-кодами вже встановили у 30 закладах у центрі міста. Зараз шукають волонтерів, які домовляться з менеджерами та встановлять такі ж банери у кафе на Черемушках і Таїрово, центрі, Суворовському районі.

Це працює так: відвідувач сканує код та надсилає свій донат, і навіть якщо сума буде дорівнювати вартості чашки кави, – це допоможе зібрати кошти для наших військових.

Ми вже зібрали різними засобами на 10 автомобілів для ЗСУ. Чотири із них ми передали розвідці ще у травні, на жаль одна з них потрапила під обстріл. Тому потрібна нова, і ми так збираємо на новий автомобіль. Ми пропонуємо купити віртуальну каву для наших військових, – розповів Фазіль Аскеров.