Юна фехтувальниця з Одеси потрапила у фінал міжнародних змагань та отримала свою першу медаль (фото) «фото»

Одеська шаблістка Анна Суворова показала кращі результати у груповому турнірі та потрапила в основну сітку на змаганнях Європейського кадетського циклу з фехтування Riposta Cup 2024.

Про це повідомляє одеська мерія.

Європейський кадетський цикл з фехтування Riposta Cup 2024 відбувся 27-28 січня в Бухаресті. У змаганнях взяли участь 132 спортсменки з 20 країн Європи.

Одесу на турнірі представляла вихованка одеської Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №13 Анна Суворова.

У груповому турнірі одеситка здобула п’ять перемог в п’яти поєдинках із загальним рахунком 25-5 і напряму потрапила в основну сітку.

На шляху до півфіналу Анна перемогла спочатку румунку Дар’ю Мірон (15:6) і землячкою Валерію Щепкіну (15:13), потім взяла верх над американкою Аліссою Хан (15:12) і румункою Амалією Коваліу (15:14).

У півфіналі одеситка програла один удар (14:15) переможниці Олександрі Куваєвій з Грузії.

Бронзова медаль стала дебютною в кар’єрі Анни Суворової на рівні Європейського кадетського циклу, а також відмінним подарунком до 15-річчя, яке вона відзначила в суботу, – зазначили в одеській міськраді.

До цього її кращим результатом на турнірах Європейського кадетського циклу було 21 місце на змаганнях в Барселоні, які відбулись нещодавно.

Підготували спортсменку тренери Олександр Васютін, Микита Столбунов та Юрій Аронзон.

Зазначимо, у листопаді 2023 року Анна Суворова стала переможницею чемпіонату України з фехтування.

Раніше на USIonline.com

В Одесі відбувся всеукраїнський турнір з фехтування на честь знаменитого тренера (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.