Як світ сьогодні вітає Україну із святом – Днем Незалежності (фото) «фото»

Як світ сьогодні вітає Україну із святом – Днем Незалежності (фото)

Сьогодні, 24 серпня, 31-а річниця Незалежності України, а також рівно півроку як в Україні продовжується війна, розпочата Росією.

Українська Служба Інформації зібрала вітання від світових лідерів, діячів та компаній.

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон привітав Україну. У промові він нагадав про шлях здобуття незалежності України. Резиденцію Даунінг-стріт з нагоди українського свята прикрасили соняшниками та синіми гортензіями.

Сполучене Королівство буде продовжувати підтримувати наших українських друзів – зараз і в майбутньому, – зазначили на сторінці прем’єр-міністра в Twitter.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк висловила шану захисникам, воїнам ЗСУ за їх надзвичайну силу та мужність у боротьбі за майбутнє України.

Сьогодні, коли ви відзначаєте День своєї Незалежності, ми разом з вами, адже ця боротьба триває на тлі жорсткої та неспровокованої війни Росії. Ми знаємо, що Україна переможе!зазначила Брінк.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг також привітав Україну. У промові він процитував вірш українського поета Тараса Шевченка «Та не однаково мені», щоправда у перекладі на англійську.

У День Незалежності України я віддаю шану хоробрим українським жінкам та чоловікам, які борються за свою свободу та свою країну. НАТО підтримує Україну з моменту її незалежності, і ви можете продовжувати розраховувати на Альянс завжди. Україна переможе! – заявив генсек Північноатлантичного альянсу.

Google випустив дудл, присвячений Дню Незалежності України. В жовто-блакитних кольорах українського прапора зображений малий державний герб України, тризуб, у вигляді білого сокола. Він летить на фоні мирних українців.

Автором ілюстрації стала харківська художниця Ольга Штонда .

Сьогоднішній дудл присвячений Дню Незалежності України. Цього дня у 1991 році українські політики підписали Акт проголошення незалежності та вивісили свій державний прапор у залі засідань Верховної Ради, означаючи вихід країни зі складу Радянського Союзу. Національне свято вшановує всіх, хто віддав життя за Батьківщину, включно з тими, хто воює донині, – повідомила пресс-служба Google.

Міноборони Великої Британії також привітало Україну. Пісню «Стефанія» Kalush Orchestra виконав оркестру шотландських гвардійців, який є частиною Королівського військового оркестру (Royal Corps of Army Music).


Нагадаємо, до Дня Незалежності України у 24-х країнах світу пройдуть акції #IndependenceInMyHeart. У 53 містах США, Канади, Австралії, країн Європи та Азії люди вийдуть на вулиці, щоб привернути увагу до боротьби України з окупантами, що триває вже пів року.

Раніше на  USIonline.com

Український прапор майорить на флагштоку в Одесі (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.