Український прапор майорить на флагштоку в Одесі (фото, відео)

Сьогодні в Одеському аеропорту урочисто підняли український прапор. Традиційно подія присвячена святу – Дню Державного прапора України.

На події побували фотокореспонденти Української Служби Інформації.

Відео дивіться на нашому Youtube-каналі.

Кожен рік 23 серпня у День прапора України в Одесі проходять урочисті заходи. Одна з найголовніших подій – підняття жовто-блакитного прапору в аеропорту. Жовто-блакитний стяг розміром 6 на 8 метрів (найбільший прапор Одещини) підняли на флагштоку висотою в 50 метрів.

Контр-адмірал, командувач ВМС ЗСУ Олексій Неїжпапа привітав усіх українців та військових моряків зі святом.

Настане час, і наш жовто-блакитний стяг буде майоріті від Львова до Донецьку, від Чернігова до Севастополя, і все буде Україна. Зі святом, слава Україні, – підкреслив Олексій Неїжпапа.

Олексій Неїжпапа

Директор департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської ОВА Олена Олійник зазначила, що сьогодні запросити людей для участі у заході не могли, тому що ворог не передбачуваний.

Однак ми розуміємо, що це є нашим великим внеском у боротьбу з агресором, тому що прапор – один із символів нашої держави. До речі, сьогодні о шостій ранку Одеса перша в Україні підняла прапор на маяку в Одеському торговельному порту, – додала Олена Олійник.

Олена Олійник

Також національний прапор підняли біля будівлі Одеської міської ради на Думській площі.

Раніше на USIonline.com

Синьо-жовтий прапор буде над усіма нині окупованими територіями – Володимир Зеленський  

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.