Фотографії Одеси, живопис вогню та ляльок показали на виставці у Німеччині (фото) «фото»

Фотографії Одеси, живопис вогню та ляльок показали на виставці у Німеччині (фото)

У Штутгарті, у столиці федеральної землі Баден-Вюртемберг, відбулася виставка українських художників, які емігрували до Німеччини через війну в Україні. Експозиція під назвою «Vision & Voices EXpo Stuttgart» об'єднала дев'ять артистів різних жанрів та напрямків з темою «Втеча». Завдяки Інституту зарубіжних культурних зв»язків IFA та культурній організації «Kunstverein Wagenhalle» 8 та 9 жовтня митці змогли продемонтувати свої роботи, серед яких – предмети декоративно-ужиткового мистецтва, картини, фотографії, документальні фільми та ляльки, створені майстром-ляльководом.

Про це у матеріалі для читачів Української Служби Інформації розповіла фотограф та учасниця виставки Zophia Ewska.

Zophia Ewska

Костянтин Гросман, режисер, актор та майстер ляльок разом зі своєю родиною був змушений виїхати з Миколаєва і зараз мешкає у Нюрнберзі. Своїх ляльок-артистів він створив у Німеччині.

Костянтин Гросман

Вражаючі військові сюжети Ольги Сомки, які вона створює за допомогою вогню, магічні картини Маргарити Балабіної про наших внутрішніх критиків та незвичайні абстрактні експозиції Аліни Букіної зацікавили багато відвідувачів виставки.

Ольга Сомка

Роботи Володимира та Тетяни Бахтових із Миколаївської області виконані у змішаних техніках, проте окрім них художники продемонстрували три документальні фільми про створення серії фотознімків та картин на території Національного історико-археологічного заповідника «Ольвія», поряд з яким розташована їхня майстерня.

Роботи Володимира та Тетяни Бахтових

Олена Афанасенко, майстриня із Черкас, створює українські національні вінки, що використовуються у весільних обрядах. Власниці вишиванок на виставці змогли приміряти ці предмети декоративно-ужиткового мистецтва ручної роботи.

Олена Афанасенко

Також свої роботи представили фотографи Антон Авдєєв та Zophia Ewska. Стріт-фотографія та документалістика були представлені у знімках Антона Авдєєва, а Zophia Ewska створила два чорно-білих триптихи та продемонтувала частину фотографій про архітектуру Одеси.

Антон Авдєєв