Чекаємо ЗСУ: хлопчик з Херсону створив патріотичний принт про рідне місто (відео, фото)

Поки бункерний карлик оголошує «приєднання» Херсонщини до росії,  наші мужні військові звільняють українські землі. Щоб підтримати ЗСУ 12-річний Тимофій створив патріотичний принт - зобразив українського військового з херсонськими гарбузами та підписав - лавина перемоги. Адже як і багато інших, його родина була змушена переїхати з окупованого міста. Тепер цей принт прикрашає благодійний фонд у США, а хлопець мріє відкрити крамницю, щоб збирати гроші на ЗСУ. 

Познайомилися з митцем кореспонденти Української Служби Інформації Анна Городенцева і Арсен Подосян.

Дивіться відео на нашому каналі на Youtube.

Коли Тимофій Абович почав відвідувати заняття по малюванню в Одесі, він відразу прийшов з завданням – намалювати плакат «Херсонщина – це Україна».

Справа в тому, що мої батьки знайомі з волонтером з США. Він американець,  постійно проводить мітинги у підтримку України у Штатах, збирає гроші на ЗСУ та надсилає в Україну гуманітарні грузи. В нього є свій фонд і він вирішив прикрасити його малюнками, які би показували різні міста України. Я вирішив намалювати нашого військового, який святкує перемогу херсонськими гарбузами. Адже в нас так багато гарбузів в Херсоні, що вистачить, щоб прогнали цих орків,– розповів хлопець.

Тимофій Абович

П’ять місяців тому його родина змогла вирватися з окупації. Вони їхали декілька днів, проходили безліч блокпостів, 6 годин простояли у полі. Їм пощастило – родичі віддали їм квартиру для тимчасового проживання в Одесі. Але Тимофій і його батьки впевнені  – скоро будуть вдома.

Коли я повернусь додому – обійму усіх друзів. А орки насправді не такі вже і сильні, наші військові їх подолають,– з гордістю розповідає Тимофій.

Нещодавно Тимофію виповнилось 12 років і він вирішив перенести свій принт на футболку. Ідея так всім сподобалась, що вже є три такі футболки, а хлопець мріє відкрити своє виробництво.

Є ідея створити інтернет-крамницю, продавати там патріотичні футболки, а гроші надсилати ЗСУ,– говорить хлопець.

Підтримує учня і керівниця творчої майстерні Надія Панів.

Ідея повністю належить Тимофію, я лише йому допомогала. Перша футболка – це йому на день народження, друга для його батька, вже є і третя. Мені дуже приємно, що мій учень хоче зробити свій продакшн і таким чином допомогти і наблизити нашу країну до перемоги,– розповіла Надія.

Надія Панів

Також творчі заняття  відвідують і ще декілька дітей-переселенців з Херсону. Вони також впевнені, що скоро повернуться додому.

Наші військові повинні перемогти, а орки програють тому що неправильно зробили, що прийшли до нас. Орки програють тому що труси. Я дуже сумую за домом, але вірю, що скоро повернусь,– розповів ще один юний художник з Херсону на ім’я Аріан.