Екзотичні птахи, кумедні гуси та статні леви: в Одеському зоопарку влаштували екскурсію для сімей ВПО (фото) «фото»

Екзотичні птахи, кумедні гуси та статні леви: в Одеському зоопарку влаштували екскурсію для сімей ВПО (фото)

Родини, які тимчасово переїхали в Одесу через війну, запросили на екскурсію до зоопарку - тут вони познайомилися із тваринами та змогли дізнатись про екзотичних мешканців багато цікавих історій. Організаторами заходу виступили Обласний гуманітарний штаб та Одеський зоопарк.

За тваринами спостерігала і фотокореспондент Української Служби Інформації Наталя Довбиш.

Екскурсію Одеським зоопарком провів директор закладу Ігор Бєляков та співробітники. Відвідувачі із захватом спостерігали за тваринами, годували їх, а деяких навіть пестили.

Ігор Бєляков

Світлана і 9-річний Олексій приїхали в Одесу в березні минулого року з Миколаєва після того, як російський бомбардувальник скинув декілька бомб на сусідній від їх будинку вулиці.

Одеса, каже мама Олексія, приймає добре – тут є багато можливостей для розвитку дітей ВПО на безоплатній основі.

В Одесі ми маємо змогу розвивати дитину та відвідувати вільно різні заходи. Ми побували багато де, тому Одесу знаємо як свій рідний дім. Ми дуже вдячні і розповідаємо, що тут відчуваємось як вдома, – поділилася Світлана.

Мені сподобались качки, які вибігають постійно та вільно бігають по всій території. Зоопарк гарний, – розповів Олексій.

Спокійніше в Одесі і дівчині Аді Кривенко з Херсона. Місяць тому вона переїхала до знайомих зі своєю мамою. Тут, ділиться підліток, вона має змогу відволіктись від постійних гучних звуків, гуляти якнайбільше та сьогодні прийшла до зоопарку на екскурсію, щоб поспілкуватись зі своїми однолітками.

Ада Кривенко

До екскурсії приєдналися й переселенці з Маріуполя. Гості зоопарку дізналися цікаві факти про необхідні умови утримання птахів та інших тварин, про те, чим вони полюбляють ласувати.

Ганна Камаралі

Сьогодні дуже теплий й сонячний день. Ми хочемо вийти на вулицю, щоб наші переселенці комунікували та спілкувалися на вулиці, тому що Одеса дуже гарна, красива та дуже добре приймає. Тому ми організували таку гарну подорож у зоопарк. У нас в центрі на обліку стоять 3,5 тисячи маріупольців: дуже багато дітей та людей похилого віку, і усі хочуть проводити своє дозвілля. Сьогодні зоопарк відвідали близько 50 маріупольців, – зазначила директорка центру «Я Маріуполь-Одесса» Ганна Камаралі.