Еко-герої: у Болграді двоє школярів експерементують з рослинами і саджають дерева «фото»

Еко-герої: у Болграді двоє школярів експерементують з рослинами і саджають дерева

Десятикласник Данило саджає у рідному місті їстівні каштани, інжир, лимон, гранат, акації, дуб. А п'ятикласник Гліб створює діарами лісів, морів, саджає ялинки, знає про рослини все і намагається донести усім, що людство на межі екологічної катастрофи. З хлопцями, які так переймаються навколишнім середовищем навіть радяться дорослі.

Про юних еко-воїнів розповіли в Болградському центрі дитячої і юнацької творчості.

Данило Яремчук – сором’язливий хлопчик, який переймається тим, що у світі зникають ліси. Тож він допомагає планеті – висаджує дерева у рідному Болграді Одеської області.

В минулому році Даня виростив саджанці каштанів і роздав їх під посадку у дитячі садки, школи, села. Більше, ніж 400 саджанців було висаджено. Цієї осені посадив жолуді на проростання 100 штук і 200 штук їстівних каштанів. Разом з другом висадив на пагорбах озера саджанці колючої акації,близько 30 штук і 10 саджанців червоного дуба. В минулому році посадив маточне дерево павловнії, яке весною вже розквітло .Хоче спробувати розмножити та висадити на березі озера. Ще висадив на саджанці інжир, гранат, лимон, – розповіли у центрі.

Ще один єко-герой – Гліб Демишев. Хлопець навчається лише у 5 класі, але його вже називають «Ходяча Вікіпедія».

Він експерементує з рослинами, вивчає їх, навіть, створює діарами лісів, морів. Зараз ми з Глібом вирішили проростити голубу ялинку. Я завжди консультуюсь у них по багатьом питанням. З Глібом ведемо розмови на екологічну тематику, де він мене переконує в тому, що якщо люди не візьмуться за розум і не будуть берегти природу, то це може призвести до екологічної катастрофи. Мені дуже пощастило і приємно, що я маю таких вихованців і хочу, щоб про них дізналися і іші люди ,- розповіли у центрі.

Раніше на  USIonline.com

Шматочок України: одеські діти висадили дерева у Польщі

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.