Доліна, Лебідєв та ще понад 100 росіян потрапили під санкції – указ Зеленського «фото»

Доліна, Лебідєв та ще понад 100 росіян потрапили під санкції – указ Зеленського

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 січня 2023 року «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”.

Відповідний документ опублікованій на сайті Офісу президента України.

До списку осіб, проти яких запровадили обмеження, зокрема потрапили реп-виконавець Джиган, справжнє ім’я Денис Устименко-Вайнштейн, який народився в Одесі, а також Лариса Доліна.

Загалом у переліку 119 прізвищ. Серед них пропагандисти Дмитро Кисельов та Маргарита Симоньян, репер Баста (Василь Вакуленко), артисти Ірина Аллегрова, Дмитро Білан, Михайло Галустян, Філіп Кіркоров, Сергій Лазарєв, гуморист Євгеній Петросян, телеведучий Леонід Якубович, Жанна Бадоєва, яка має українське громадянство, Валерій та Лоліта Мілявські, Нікіта Міхалков, Стас П’єха, та інші. Під санкціями також опинився ексгравець збірної України, футболіст Анатолій Тимощук.

Санкції вводяться на 10 років, впродовж яких будуть заблоковані активи підсанкційних осіб, припиняється з ними будь-яка співпраця, а ті, хто мав державні нагороди України та інші форми відзнак, — позбуваються їх.

Раніше на  USIonline.com

Підтримують РФ: РНБО наклала санкції на артистів, серед них і одесити

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.