Підтримують РФ: РНБО наклала санкції на артистів, серед них і одесити «фото»

Підтримують РФ: РНБО наклала санкції на артистів, серед них і одесити

Під санкції потрапили Регіна Тодоренко та Станіслав Костюшкін, які народились в Одесі.

Про це йдеться в Указах № 726/2022 та № 727/2022 на сайті Офісу президента.

Президент України Володимир Зеленський затвердив персональні економічні та інші санкції Ради національної безпеки і оборони України проти тих артистів, які підтримали російське вторгнення, або ж зайняли мовчазну позицію.

Серед українців за народженням: Ані Лорак, Таїсія Повалій, Регіна Тодоренко, Анна Сєдокова, Сніжана Єгорова, Оксана Марченко.

Окрім того, Зеленський ввів в дію рішення РНБО про накладання персональних обмежень також на російських артистів. Серед них, зокрема: Олександр Сєров, Вадим Козаченко, Лев Лещенко, Вікторія Циганова, Микола Басков, Стас Михайлов, Олег Газманов, Гарік Харламов, Ольга Бузова, Іван Охлобистін, Михайло Боярський, Сергій Безруков, Володимир Машков, Михайло Пореченков, Марат Башаров, Надія Бабкіна, Станіслав Костюшкін (народився в Одесі), Тіна Канделакі, Тімур Юнусов та інші.

Упродовж 5-10 років щодо них діятимуть обмеження. Мова йде про блокування активів, припинення торгових операцій та заборону на виведення капіталу з України, анулювання ліцензій та дозволів, заборону на участь у приватизації та оренді, а також заборону на придбання земельних ділянок. Також санкції передбачають припинення культурних обмінів, наукового співробітництва, освітніх та спортивних контактів.

Зокрема артистів позбавлять державних нагород України та інших відзнак.

Зазначимо, всього у санкційний список РНБО потрапили 2507 фіз- та 1374 юросіб.

Раніше на USIonline.com

Війна. День 240: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.