Для внутрішніх водойм Одеського району визначили умови відкриття туристичних маршрутів «фото»

Для внутрішніх водойм Одеського району визначили умови відкриття туристичних маршрутів

Командувач Оперативного угруповання військ «Дунай» і начальник Одеської районної військової адміністрації видали спільний наказ щодо встановлення особливого режиму руху внутрішнього водного транспорту (маломірних суден) на окремих ділянках річок Дністер і Турунчук в умовах дії правового режиму воєнного стану.

Про це повідомили у Одеській РВА.

Спільний наказ дозволяє рух не більше 10 маломірних суден, по чітко визначеним ділянкам річок Дністер та Турунчук, за рекреаційно-туристичними маршрутами. Зокрема, в межах річки Дністер: вниз за течією від впадіння річки Турунчук в річку Дністер до 300 метрової зони перед автомобільним мостовим переходом Маяк.

Також в межах річки Турунчук: від впадіння річки Стоячий Турунчук до впадіння в річку Дністер, включаючи рукав річки Турунчук, який заходить до озера Біле і в межах озера Біле. Рух маломірного флоту дозволяється в світлу пору доби з 8.00 до 20.00.

Ми визначили певні додаткові умови, яких мають дотримуватись і виконувати суб’єкти господарювання у сфері туризму, для організації руху на відповідних ділянках. Рекреаційно-туристична діяльність в межах трьох громад Одеського району – Біляївської, Маяківської та Яськівської, базується на плаванні маломірного флоту по річкам Дністер та Турунчук і є своєрідним «магнітом» для туристів. Переконаний, це рішення покращить туристичну привабливість району, створить умови для підприємців працюючих в сфері надання туристичних послуг, що в свою чергу сприятиме наповненню бюджетів громад, – наголосив начальник Одеської РВА Юрій Крук.

Раніше на USIonline.com

Нові деталі: як проходитиме пляжний сезон в Одесі

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.