Боксер з півдня Одеської області отримав «срібло» великого міжнародного турніру (фото) «фото»

Уродженець села Андріївка Білгород-Дністровського району Одеської області Максим Молодан став срібним призером 28-го міжнародного турніру Альгірдаса Шоцікаса з боксу, який відбувся в Каунасі.

Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

У фіналі змагань в категорії «до 71 кг» 23-річний Максим Молодан (тренер – Ігор Юрескул) достатньо спірним, за думкою спеціалістів, роздільним рішенням суддів поступився казахстанському боксеру Фаруху Тохтассунову (фото 1 і 2).

В чвертьфіналі Максим, який є претендентом на участь в Олімпійських іграх-2024, взяв верх над чемпіоном Європи-2022 англійцем Акбаром Харрісом, а в півфіналі, також одноголосним рішенням суддів (5:0), обіграв ірландця Метью Маккоула.

Максим виграв фінальний бій однозначно. В цьому немає ніяких сумнівів. В цілому я задоволенийякістю боксу, який показав Максим Молодан в цьому турнірі, обігравши чемпіона Європи і міцного ірландця, – зазначив тренер спортсмена Ігор Юрескул.

В планах Максима Молодана – тренувальний збір на олімпійській базі в Конча-Заспі, а потім збір в Таїланді.