Австрійська верф розпочала ремонт «серця» українського теплохода Kapitan Antypov — судно повернеться додому із сучасними двигунами (фото) «фото»

Австрійська верф розпочала ремонт «серця» українського теплохода Kapitan Antypov — судно повернеться додому із сучасними двигунами (фото)

Знаменита австрійська суднобудівна компанія ÖSWAG приступила до капітальної модернізації теплохода «Капітан Антіпов» Українського Дунайського пароплавства (УДП) – національного перевізника вантажів та пасажирів у басейні Дунаю.

Про це повідомили в Українському Дунайському пароплавстві.

На підприємстві розповіли, що теплоходу «Капітан Антіпов» понад 40 років. Наразі увесь комплект нового обладнання — сучасні головні двигуни, дизель-генератори, редуктора, система управління, охолодження та багато іншого — доставлені у місто Лінц на верф ÖSWAG. З новою “начинкою” судно має пропрацювати ще стільки ж.

Чого варта лише вражаюча система очищення вихлопних газів! Все обладнання від провідних виробників. З великим ресурсом, – заначили у компанії.

За словами фахівців, після модернізації ефективність використання судна зросте втричі. Адже буде змінено обладнання, на яке припадає приблизно 95% випадків несправностей. Теплохід, який зазвичай проводив 70-80% робочого часу в простоях та ремонтах, нарешті почне працювати і приносити прибуток.

До 30% скоротиться час виконання рейсу – з новими більш потужними моторами зросте швидкість, маневреність. Планується, що після ремонту також зменшиться кількість членів екіпажу, необхідних для забезпечення роботи двигунів та інших систем. Крім того, судно відповідатиме сучасним екологічним вимогам, а це відкриває можливість, за певних умов, виходу на ринок річкових перевезень Рейном.

Зазначимо, всього пароплавство планує модернізувати 5 теплоходів типу «Капітан Антіпов».

Раніше на USIonline.com

В Українському Дунайському пароплавстві ремонтують ще одне судно (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.