20-річний спортсмен з Одещини завоював «срібло» на Чемпіонаті світу з вітрильного спорту (фото) «фото»

Змагання відбувались у марокканському місті Танжер. Яхтсмен з селища Сергіївка Білгород-Дністровського району Оскар Мадоніч став срібним призером молодіжного Чемпіонату світу з вітрильного спорту в класі ILCA.

Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

Оскар Мадоніч набрав 56 очок за підсумком 11 перегонів, поступившись лише британцю Фінлі Дікінсону, в активі якого 40 очок. На третю сходинку п’єдесталу піднявся Калеб Арміт з Нової Зеландії. Як розповіли у НОК, на минулому чемпіонаті світу Оскар Мадоніч був дев’ятим.

Яхтсмен є вихованцем затоківського відділення Одеської обласної ДЮСШ вітрильного спорту. Підготував чемпіона — Павло Донцов.

Упродовж чемпіонату одесит виграв одну гонку – п’яту за рахунком. Ще в трьох – фінішував другим, і перед заключними перегонами відставав лише на 1 очко від майбутнього чемпіона – 40 очок після 10 гонок.

В заключних перегонах чемпіонату, яка проходила при сильному вітрі (до 25 вузлів), Оскар фінішував 18-м, що дозволило йому зберегти «срібну» позицію. Дікінсон виграв в цей день свою четверту гонку на чемпіонаті, і це принесло йому золото, – зазначили у НОК.