Звільнений з полону морпіх передав дітям загиблих героїв Азовсталі 3 млн гривень «фото»

Звільнений з полону морпіх передав дітям загиблих героїв Азовсталі 3 млн гривень

Український військовий, старший сержант 36-ї окремої бригади морської піхоти з позивним «Мішаня», який отримав поранення на Азовсталі та був захоплений у російській полон, передав дітям загиблих українських героїв зібрані 3 млн гривень.

Про це морпіх написав на своїй сторінці в Facebook.

Звільнений з російського полону морпіх з Тернопільщини Михайло Діанов передав зібрані йому 3 мільйони гривень дітям загиблих героїв Азовсталі.

Як я i обіцяв, починаю передавати зібрані мені на допомогу гроші тим, хто цього потребує. Дуже багато часу і зусиль пішло на те, щоб переконатись, кому я насправді можу довіряти. Як я казав, ваші гроші – це величезна відповідальність. Перші 3 млн гривень я перевів Асоціації родин захисників «Азовсталі». Організацією керують в тому числі самі Азовстальці, і вони знають, яким сім’ям зараз найбільше потрібна допомога, – написав він.

За словами захисника, у полоні його рятувала думка про те, що на нього чекає донька, проте деякі діти так і не дочекаються своїх рідних.

Нагадаємо, Михайло Данилов повернувся додому з російського полону 21 вересня 2022 року. За словами сестри бійця, він був дуже виснаженим через недоїдання та поранення. Морпіх має два ордени «За мужність» II ступеня, останній отриманий 14 жовтня.

Раніше на USIonline.com

«Доставляли продукты и эвакуировали раненных с Азовстали» – пилот рассказал об уникальной спецоперации

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.