ЗСУ припускають посилення атак на південні регіони України «фото»

ЗСУ припускають посилення атак на південні регіони України

Обстановка на південнобузькому напряму залишається напруженою із динамічним розвитком на різних напрямках. Сили оборони тримають контроль та ініціативу.

Про це повідомили в ОК Південь.

Протягом ночі потерпала від ракетних ударів та артилерійських обстрілів Миколаївщина. Ворог продовжував обстріли портової інфраструктури Очакова. В Галицинівській громаді пошкоджено житловий будинок. В Широківській – нічні обстріли припали на відкриті території та дороги. В двох населених пунктах громади значних руйнувань зазнало аграрне підприємство, склади, сільгосптехніка. Постраждалих нема.

В Баштанській громаді внаслідок удару С-300 пошкоджено адмінбудівлю, заклади освіти та медичну установу. В навколишніх житлових будинках пошкоджено вікна й дахи. Людських втрат нема.
Вранці атаку дроном-камікадзе по Миколаївщині відбито силами протиповітряної оборони.

Ще залишаються небезпечні місця, де виявляються залишки ворожих обстрілів забороненими касетними снарядами, замінування, розтяжки. Так, в одному з населених пунктів, рухаючись вздовж берега водосховища, місцевий житель підірвався на ворожому вибухонебезпечному пристрої – розтяжці. Людина загинула.

В тимчасово окупованому Криму панують панічно-хаотичні настрої щодо необхідності запасатися пальним, продуктами, товарами першої необхідності, ліками. Все це підіймає градус громадського незадоволення та спротиву владі окупантів.

В Чорному морі вороже корабельне угруповання з 14 кораблів маневрує, ховаючись за Кримом. Спорядженість та готовність до застосування мають два надводних та два підводних ракетоносії з двадцятьма чотирма «Калібрами». В чергуванні також 1 вдк та 1 десантний катер.

Загрози ракетних ударів, як і атаки дронів-камікадзе лишаються актуальними, зважаючи на занепокоєність ворога станом справ із логістикою на півдні України та намагання переключити увагу від Кримського мосту, слід усвідомлювати імовірність посилення атак на всі, а особливо на південні регіони України, – зазначили військові.

Вони просять не нехтувати власною безпекою, дотримуватись алгоритмів дій під час повітряної тривоги та не наближатись до підозрілих та небезпечних предметів.

Раніше на  USIonline.com

На Кримському мосту сталася масштабна пожежа (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.