Знайшли: із сервалом Альфою, яку шукали майже тиждень, потоваришувала 12-річна дівчинка (фото, аудіо) «фото»

Знайшли: із сервалом Альфою, яку шукали майже тиждень, потоваришувала 12-річна дівчинка (фото, аудіо)

Сервал Альфа, яка втекла із дому наприкінці минулого тижня, 28 травня, нарешті повернулася в сім'ю. Як виявилося, після довгих блукань екзотична кішка прибилася до родини у котеджному селищі Дайберг та товаришувала із 12-річною дівчинкою.

Як розповів кореспонденту Української Служби Інформації власник сервалу Руслан Шаєнко, звістка про те, що Альфа знайшлась, надійшла вдень 1 червня, у четвер. Одесит був впевнений, що дзвонять шахраї, адже до цього йому кожен день дзвонили невідомі та намагалися отримати гроші за повернення кішки, у якості викупа.

Мені постійно дзвонили обманщики, кожен божий день по 5-6 разів на день. Говорили: «Приїжджайте – ваше у нас». Вони мене просили скинути гроші наперед. Це тривало всі п’ять днів, і вчора, на п’ятий дзвінок, я виїхав і теж був обман, а в мене четверо дітей і це складно. Дзвонить мені шоста людина і каже: «Руслан приїжджайте, у мене ваша кішка, ми з вами раніше на Дайберзі бачилися». Я подумав, що він не схожий на тих, хто вимагає гроші і поїхав туди. Доїхав до провулка, але там було пусто, і я подумав, що знов попався, але проїхав ділі і мене на вулиці зустріли чоловік із жінкою, – розповів Руслан.

Нові знайомі запросили Руслана до себе, та коли він зайшов на територію домоволодіння, побачив, як з Альфою грається дівчинка. Вона розповіла, що кішка прибилася до них вранці, після того хижачку нагодували.

Гарні добрі люди. Альфа гралася з дівчинкою весь день, вона закохалася в неї та плакала, коли я її забрав. Я їй пообіцяв, що коли Альфа народить, я їй одне кошеня подарую.

Я дуже радий, ми Альфу взяли, коли їй було два тижні. Я її годував з рук і м’ясо їй різав дрібними шматочками. Вона є членом нашої родини, – поділився одесит.

Руслан каже, що родина не взяла гроші за повернення кішки. Надалі він забезпечить всіх своїх тварин GPS-трекерами, та планує більше не саджати Альфу у вольєр.

Тепер вона у нас буде тільки в будинку жити. Ми купили GPS-трекери, залишилось аксесуари до них придбати. Їх не потрібно буде часто заряджати, там акумулятор працюватиме цілий рік. Зачеплю і все, – додав власник Альфи.

Нагадаємо, родина Шаєнко окрім Альфи виховує кошеня сервала Цефею та ще двох каракалів Одіна та Луну.