В Одесі все ще тривають пошуки сервала Альфи – де бачили тварину «фото»

В Одесі все ще тривають пошуки сервала Альфи – де бачили тварину

Другу добу власники домашнього сервала Альфи шукають тварину, але поки безрезультатно. Вчора екзотичну кішку люди бачили в районі Червоного хутору, але не знали, куди звертатися.

Про це кореспонденту Української Служби Інформації повідомив власник альфи Руслан Шаєнко.

Альфу, каже він, не знайшли, хоча хтось в соціальних мережах розповсюджує інформацію про її возз’єднання із родиною.

Перший день пошуків, розповідає Руслан, був безрезультатним, хоча тварину ще вдень бачили в районі Червоного хутора.

Люди бачили її, по-різному кажуть про місцезнаходження Альфи. Вчора бачили її вранці об 11 годині біля магазину якогось на Червоному хуторі. Її також бачили біля церкви, яка межує із Дайбергом. Вона там лежала, відпочивала біля смітника. І жінка здивувалася, чому така кішка лежить біля смітника. Це було десь о 15:00, – розповів Руслан.

На питання, чому Альфі вдалось втекти, він каже, що при будівництві нового вольєру робочі порадили зробити його частину з більш гнучкого матеріалу, але він виявився не таким зносостійким.

Одну сторону вони зробили хорошу – з полікарбонату, якісну, а другу, з іншого матеріалу. Робочі сказали, що потрібно купити дешевший матеріал, як пластик. Відповідно, вона його розламала і вибігла, – поділився господар Альфи.

Як виявилося, вдома родина Шаєнко утримає не одного сервала – разом з Альфою у новому вольєрі перебувала і тримісячна Цефея. Вона теж вибралася з клітки, але через невеликий зріст не змогла перестрибнути через огорожу домоволодіння.

                                               Цефея

Власник поділився, що Альфу він придбав рік тому за 6 500 дол. За цей час екзотична кішка стала повноцінним членом родини, вона ласкава, каже Руслан, грає з дітьми та контактна з людьми.

Нагадаємо, за повернення кішки родина готова заплатити винагороду у 500 доларів. Повідомити про місцезнаходження тварини можна за номером телефона: 0637604186 або у соцмережі власника.

Раніше на USIonline.com

В Одесі шукають екзотичну тварину: вона втекла із домашнього вольєра (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.