ЖК «Тірас»: відновлення зруйнованого ракетою будинку закінчать протягом тижня (відео)

Роботи з відновлення житлового комплексу «Тірас» в Одесі проводяться без зупинок.

Про це повідомляє Одеська обласна державна адміністрація.

У житловому комплексі «Тірас», який постраждав від ракети рашистів, майже завершили відновлювальні роботи. На відбудування будинку Одеською військовою адміністрацією було виділено 3,6 млн грн, частину коштів надали з обласного бюджету.

З серпня у будинку відновили стіни, встановили бетонне перекриття з другого по п’ятий поверхи, провели воду та замінити електромережі, що згоріли. На завершальній стадії ремонт фасаду.

Відновлене електрообладнання, лічильники, щитові. Освітлення поставили, все працює, опалення є. Марченко Максим Михайлович знайшов можливість профінансувати роботи з ремонту ліфтів, з інженерної мережі, фасаду. Здається, довго. Насправді за 9 місяців такий обсяг роботи. Якщо тут був суцільний отвір, – зазначив голова правління ОСББ «Тірас» Віктор Йорж.

Допомагають мешканцям у відновленні будинку і забудовники. Як розповів Віктор Йорж, наприклад, на скління житлового комплексу компанія KADORR Group виділила 3,5 млн грн. Ці роботи також вже звершені.

Нагадаємо, що в результаті ракетного удару в цьому будинку були пошкоджені майже 50 осель, 20 з яких були зруйновані повністю. Основний удар взяли на себе квартири четвертого поверху.

Раніше на  USIonline.com

В ЖК «Тірас» відбудували всі зруйновані поверхи: відновлення на завершальному етапі (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.