Зеленський висловив співчуття у зв’язку з загибеллю уродженця Одещини та відомого бізнесмена «фото»

Зеленський висловив співчуття у зв’язку з загибеллю уродженця Одещини та відомого бізнесмена

Унаслідок масованого ракетного обстрілу міста Миколаєва з боку російських військ загинув генеральний директор ТОВ СП «Нібулон», Герой України Олексій Вадатурський та його дружина Раїса. Президент Володимир Зеленський висловив співчуття родині загиблих.

Про це повідомляє Офіс президента.

Коли почалася повномасштабна війна Росії проти України, родина Вадатурських попри постійні обстріли міста залишилася в Миколаєві. Напередодні одна з російських ракет влучила у приватний будинок, де мешкало подружжя. Це велика втрата для Миколаївщини та всієї України. Олексій Вадатурський за понад 50 років трудового шляху зробив неоціненний внесок у розбудову регіону й розвиток аграрної та суднобудівної галузей нашої держави, – зазначив Володимир Зеленський.

Він нагадав, що компанія «Нібулон» налічує близько 7 тис. працівників, розбудовувала сучасний цивілізований ринок зерна в країні, створивши розвинену мережу елеваторів та річкових перевантажувальних терміналів із загальним обсягом одночасного зберігання понад 2,25 млн тонн. За вагомий особистий внесок у зміцнення потенціалу агропромислового комплексу Олексієві Вадатурському присвоєно звання Героя України з врученням ордена Держави.

Усі росіяни, причетні до обстрілів цивільних об’єктів на території України, неодмінно отримають справедливе покарання, – пообіцяв президент.

Раніше на  USIonline.com

Під час обстрілу Миколаєва загинув бізнесмен з Одещини

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.