Під час обстрілу Миколаєва загинув бізнесмен з Одещини «фото»

Під час обстрілу Миколаєва загинув бізнесмен з Одещини

В ніч на 31 липня загинув Герой України, власник зерноторгової компанії «Нібулон» Олексій Вадатурський та його дружина.

Про це повідомляє голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

Миколаїв – Місто-герой. Кожного дня ми втрачаємо наших мешканців, наших воїнів. І сьогодні наше місто втратило свого Героя. Вночі внаслідок обстрілу міста трагічно загинули Герой України, генеральний директор компанії «Нібулон» Олексій Опанасович Вадатурський та його дружина Раїса Михайлівна Вадатурська, – написав він.

Бізнесмен народився 8 вересня 1947 року на Одещині в с. Бендзари. Він український агропідприємець, генеральний директор сільськогосподарського підприємства “Нібулон” та віце-президент Української зернової асоціації з лютого 2005 року. У 2021 році Forbes оцінив його статки в 430 млн доларів, Олексій Вадатурський посів 24-те місце в рейтингу ТОП-100 найбагатших людей України.

Нагадаємо, Миколаїв піддався масованому обстрілу. Напевно найсильнішому за весь час війни, вважає мер міста Олександр Сєнкевич. Потужні вибухи лунали після першої ночі та близько п’ятої ранку. Пошкоджено, зокрема, готель, спортивний комплекс, два заклади освіти, СТО, житлові будинки, уточнює голова Миколаївської ОВА Віталій Кім. На місцях прильотів працюють рятувальники.

Раніше на  USIonline.com

Війна. День 158 (оновлюється)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.