Засуджено чоловіка, який планував теракти та вербував одеситів «фото»

Засуджено чоловіка, який планував теракти та вербував одеситів

Зловмисник діяв за координацією з теріторії рф.

Про це повідомляє СБУ.

Організатор групи спланував низку терактів, а для їх реалізації завербував радикально налаштованих мешканців Одеси.

У лютому 2016 року співробітниками СБУ припинено протиправні наміри зловмисників шляхом блокування спроби придбати зброю, боєприпаси та вибухові речовини для підготовки дій насильницького характеру. Наразі 3 виконавців засуджено до реальних термінів ув’язнення.
У зв’язку з тим, що організатор групи переховується від слідства, справу щодо його звинувачення було розглянуто у спеціальному судовому провадженні.

Вироком суду зловмисника визнано винним в інкримінованих злочинах та засуджено до 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Оновлено

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Одеської обласної прокуратури в порядку спеціального судового розгляду мешканця Одеси засуджено за створення терористичної групи та організацію придбання бойових припасів (ч. 1 ст. 258-3, ч. 3 ст. 27 ч. 1 ст. 263 КК України).

В грудні 2015 року засуджений, перебуваючи у тимчасово непідконтрольному Україні Луганську, створив терористичну групу, з метою вчинення терактів на території м. Херсон та Херсонської області. Серед своїх знайомих злочинець підшукав виконавців задуму, які повинні були фотографувати та фіксувати на відео адміністративні об’єкти, будівлі правоохоронних органів та пенітенціарних служб України, розміщені на території Херсона, а також придбати зброю та боєприпаси для терористичних актів.

Раніше на  USIonline.com

Справа Медведчука: в Одеській області викрили агентурну мережу “Професора”

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.