Закінчено демонтаж нахаббуду на пляжі «Золотий берег» (фото) «фото»

Закінчено демонтаж нахаббуду на пляжі «Золотий берег» (фото)

Більше 10-ти років тому конструкція існувала під виглядом муніципальної рятувальної станції комунальної установи «Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради». Зараз чиновники визнали, що за результатом неправомірних дій колишнього керівника зазначеної служби та його «партнерів», територія використовувались не за призначенням, а також жодного разу за весь час існування, не здійснювалось оформленння та відкриття як рятувальна станція (база-стоянка).

Про це повідомляє департамент муніципальної безпеки Одеської міської ради.

З метою притягнення до кримінальної відповідальності винних осіб, було проведено комісійне обстеження, зафіксовано факт використання майна та території не за призначенням, складено відповідний акт, а також інші необхідні матеріали та направлено їх до правоохоронних органів.

За результатом проведних дій, станом на сьогоднішній день, триває досудове розслідування.

Слід зазначити, що за відповідним рішенням Виконавчого комітету Одеської міської ради, одна з конструкцій загальною площею 59,7 кв.м. передана на баланс комунальному підприємству «Узбережжя Одеси», яка після закінчення воєнного стану, буде використовуватися за призначенням на благо містян, – обіцяють в департаменті муніципальної безпеки.

Інші, незаконно розміщенні конструкції (три двоповерхових споруди), внутрішній інтер’єр яких, у тому числі, підтверджує використання не за призначенням, демонтовано, а територія пляжу повернулась до одеситів.

Раніше на  USIonline.com

Повістки не було: в поліції пояснили нічний скандал в Аркадії

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.