Загинув в боях за Київ: у небі над Одесою розвіяли прах Героя України «фото»

Загинув в боях за Київ: у небі над Одесою розвіяли прах Героя України

Над Чорним морем і злітною смугою аероклубу «Одеса» розвіяно прах повного кавалера орденів «За мужність», Героя України Владислава Бувалкіна. Прикордонник загинув під час оборони Києва.

Про героя написав військовий журналіст Андрій Цаплієнко.

Одеський військовий авіатор Костянтин Оборін повернувся з фронту, щоб піднятися в небо над Одесою. Він виконав предсмертне бажання свого учня Владислава Бувалкіна.

За кілька днів до повномасштабного вторгнення Владислав просив у разі своєї загибелі в бою “стати чотирма стихіями – вогнем, землею, водою та повітрям”. В березні 2022 року захисник загинув в боях за столицю під Озершиною, потрапивши під танковий вогонь.

Холодного березневого дня побратими попрощались з Владиславом в київському крематорії.

Частину праху Маргарита, дружина Влада, поклала в карпатську землю. Під молоді ялинки. Там, куди щороку вони приїжджали родиною. Лісники позначили деревця. Хай ростуть, хай тягнуться до неба. Виросте Данило, син Влада, і буде знати, в яких саме карпатських велетнях є частка його батька, – розповідає журналіст.

17 вересня у день народження героя Костянтин Оборін разом з його дружиною і сином піднявся в одеське небо та розвіяв іншу частину праху над Одесою.

Тепер воїн став часткою хвиль і змішався з одеським повітрям, в якому рівень молекул свободи завжди безнадійно зашкалює. Він став чотирма стихіями. Останнє бажання Влада виконано.

Владислав Бувалкін захищав Україну з 2014 року. Він з товаришами тримав прикордонний пункт “Довжанський” до кінця літа 2014, а коли треба було відступати, Владислав героїчно повернувся та забрав український прапор.

Влад воював на повну. За нагородами не ганявся. Але вони його наздоганяли. Було за що. Він повний кавалер “За мужність”. Таких людей одиниці. Та найбільшою нагородою для нього був прапор з “Довжанського”, який він врятував.
А ще в нього зірка Героя. Тільки за Влада зірку мусив отримувати вже його син Данило, – розповідає журналіст.

Раніше на  USIonline.com

«Ми розуміли кожен крок ворога»: історія бійця з Одеської області (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.