«Ми розуміли кожен крок ворога»: історія бійця з Одеської області (фото) «фото»

«Ми розуміли кожен крок ворога»: історія бійця з Одеської області (фото)

Ще не так давно він очолював футбольну команду та займався благоустроєм рідного села в Одеській області. А зараз Олександр з позивним «Капрал» боронить Україну у лавах 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. Він приймає участь у важких боях, у одному з них вдалося зупинити контрнаступ ворога. 

Про це розповіли в прес-службі 28-ої омбр.

Олександр з дитинства займався спортом, а вже в дорослому віці очолив футбольну команду, зайнявся благоустроєм рідної Нової Дофіновки на Одещині та кілька разів вставав на захист батьківщини, зокрема у лавах “лицарів”. Він вважає, що у житті головне бути активною людиною.

Спочатку я проходив строкову службу у навчальному центрі Повітряних сил на Київщині. Коли РФ напала на нас у 2014-му – мобілізувався до 28-ої омбр та відправився на Схід, де й прийняв перший бій з підрозділом російських найманців. Тоді вони спробували напасти на нас, використовуючи 2 транспортних засоби, стрілецьку зброю й вибухівку, але в результаті були ліквідовані, – розповів «Капрал» .

Повернувшись до військової служби після повномасштабного вторгнення, Олександр разом зі своїми бойовими побратимами неодноразово брали участь у важких боях, які супроводжувалися потужними артобстрілами. Один з таких відбувся у серпні, коли на позиції “Капрала” за підтримки артилерії та БМП-1АМ “Басурманин” почали наступ 2 взвода російських спецпризначенців.

Противник готував свою операцію досить розумно. Приблизно за місяць росіяни підібрали найбільш оптимальний маршрут та активно “проробляли” його задіюючи арту та снайперів. Але ми чітко розуміли, що відбувається. План ворога ми пропрацювали ще за 2 тижні до його реалізації, тому кожен їхній крок був для нас очевидним, – поділився Олександр.

Українським бійцям вдалося знищивши ворожий особовий склад та БМП, “лицарі” відбили атаку та зайняли вигідний для себе рубіж. Згадуючи це “Капрал” наголошує, що він пишається цією роботою.

Після перемоги Олександр планує займатися своїми проектами та повернутися до футбольної команди, гравці якої теж захищають батьківщину на різних напрямках. Він радить усім українцям вірити в перемогу та чесно робити усе, щоб  ії наблизити.

Раніше на  USIonline.com

Актор та режисер Українського театру Одеси поранений на фронті: потрібна допомога

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.