Заарештовано частину активів фармацевтичної компанії, пов’язаних з РФ «фото»

Заарештовано частину активів фармацевтичної компанії, пов’язаних з РФ

Частина великої дніпропетровської компанії з постачання ліків належала російському бізнесменові. Фірма доставляла товари медичного призначення до лікарень та поліклінік, у тому числі за бюджетні кошти.

Про це повідомили у прес-службі Національної поліції України.

Суд заарештував частину активів фармацевтичного підприємства, чверть статутного капіталу якого належала російському бізнесменові. Загальна вартість майна – майже мільярд гривень. За даними слідства, дніпропетровська компанія-дистриб’ютор постачала лікарські препарати та товари медичного призначення до закладів охорони здоров’я, у тому числі й за бюджетні кошти. Обсяги загального доходу підприємства у 2020 році становили близько 13 млрд. грн.

Заарештовані активи передано до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА). Відкрито кримінальне провадження під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора.

Відповідальним особам фірми інкримінують одразу кілька статей: ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна чи заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів); а також ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 2 ст. 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом).

Раніше на  USIonline.com

Україна заарештувала судна, які вивозили вкрадене росіянами зерно

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.