«Вибух на підприємстві»: в Одесі пройшло навчання добровольців-рятувальників (фото, відео)

В Одесі продовжуються навчання для добровільного формування цивільного захисту. На цей раз по легенді на підприємстві стався вибух - добровольці проводили аварійно-рятувальну операцію.

Більш детальніше про це дивіться у матеріалі кореспондентів Української Служби Інформації Арсена Подосяна та Валерії Шаповалової.

Дивіться відео на нашому каналі на Youtube.

В Одесі тривають практичні заняття для учасників Добровільного формування цивільного захисту. Начальник підрозділу Олександр Полохач розповів, що добровольці вже пройшли навчання з фахівцями Учбового центру ДСНС та медиками. Наразі – відпрацьовуються практичні навички професійних рятувальників.

Олександр Полохач

За легендою, на промисловому підприємстві стався вибух. За інформацією керівництва, в результаті виникла пожежа, а через руйнування під завалами є люди.

Добровольці з силами Одеської міської ради та рятувально-водолазною службою, використовуючи підйомники КП «Міськсвітла» приступають до ліквідації надзвичайної ситуації.

Майстер-клас для новачків показують реальні професіонали своєї справи.

Командир формування цивільного захисту Олександр Юшков розповів, що його підрозділ приїхав показати, як за допомогою звичайного обладнання, яке є на багатьох підприємствах, провести аварійно-рятувальну операцію.

За легендою, вони мають обрушити конструкції, які загрожують життю рятувальників під час спасіння постраждалих.

Участь в операції приймають і службові собаки. Олександра, яка працює садівницею, наразі разом із своєю новою чотирилапою подругою Бетті, навчається шукати та рятувати людей. Дівчина допомагає своїй сестрі – кінологу.

Взагалі Бетті ніколи раніше цим не займалася. І до війни була просто домашнім улюбленцем. Проте через повномасштабне вторгнення росії реальні власники собаки поїхали за кордон, а Бетті наразі залишається із Олександрою.

Після тренувань новосформована пара добровольців-рятівників планує відправитися в Миколаїв.

Навчання для добровольців продовжується. Наступного тижня на них чекають тренінги з психологами та класи із розмінування.

Загалом в ДСНС інформують, що із 91 територіальної громади Одеської області формування створені в 54. На сьогоднішній день через сайт зареєструвались 608 осіб (з них 102 жінки), 1089 – самостійно зареєстрували органи влади.

Раніше на  USIonline.com

В Одесі на цвинтарі вшанували пам’ять загиблих захисників (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.