В Одесі на цвинтарі вшанували пам’ять загиблих захисників (фото, відео)

 У День пам»яті захисників України в Одесі вшанували загиблих, які віддали своє життя за свободу та незалежність.

На події був кореспондент Української Служби Інформації Арсен Подосян.

Дивіться відео на нашому каналі на Youtube.

У понеділок, 29 серпня, на Західному цвинтарі відбулось вшанування пам’яті загиблих воїнів. Після підняття прапору на могили захисників поклали вінки, після чого була хвилина мовчання. Традиційно військовий оркестр виконав гімн України. Були присутні капелани, які перебували у російському полоні.

Це наші побратими, які спочивають тут з 2014 року. На жаль, і зараз також є згиблі. Треба шанувати пам’ять, те, що вони зробили заради нас, для нашого миру, свободи. Є інші кладовища, де захоронені інші побратими, – зазначив у коментарі офіцер Нацгвардії.

Настоятель Свято-Троїцького храму Василь Вирозуб додав, що сьогодні українці та, передусім, військові стали на захист усього цивілізованого світу.

Василь Вірозуб

Досьє USIonline: 29 серпня в Україні відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну з найкривавіших подій війни на сході України — Іловайську трагедію.