Візит до Одеси: Зеленський вручив нагороди бійцям ССО і відвідав поранених у шпиталі (фото) «фото»

Візит до Одеси: Зеленський вручив нагороди бійцям ССО і відвідав поранених у шпиталі (фото)

Президент України Володимир Зеленський, перебуваючи з робочою поїздкою в Одесі, зустрівся з військовослужбовцями Сил спеціальних операцій Збройних Сил України та привітав їх із професійним святом. Він вручив захисникам державні нагороди. Також президент підтримав наших поранених військових у шпіталі

Про це повідомляє Офіс президента.

У ході робочого візиту Володимир Зеленський зустрівся з військовими та ознайомився з оперативною ситуацією в Одеському регіоні. Голова держави також привітав захисників з їхнім святом – Днем Сил спеціальних операцій.

Хочу подякувати вам за вашу велику справу, за ваш героїзм. Прошу продовжувати робити все, щоб ворог відчував, що спокою тут немає й ніколи не буде завдяки вашій службі, завдяки тим операціям, які ви проводите так, щоб у ворога земля горіла під ногами, – сказав Володимир Зеленський.

Зеленський також представив Віктора Хоренка на посаді командувача Сил спеціальних операцій.

Військовослужбовці отримали від президента державні нагороди. Одну з них – орден «Золота Зірка» президент передав рідним підполковника Олександра Капічуна, який був удостоєний звання Героя України посмертно.

Олександр Капічун очолював групу спецпризначення, яка завдала раптового удару по техніці противника у Київській області. Завдяки злаженим діям українські бійці зупинили рух ворожої колони, знищили близько п’яти одиниць броньованої техніки та значну кількість живої сили. Захисники залишили ворога без своєчасного підкріплення та зупинили наступ на Київ. Прикриваючи відхід групи, підполковник Олександр Капічун загинув. Присутні вшанували пам’ять загиблих бійців хвилиною мовчання.

Президент відвідав також поранених бійців у медзакладі.

Навіть перебуваючи на лікуванні, наші захисники зберігають бойовий настрій. Знайте, що ми вас дуже підтримуємо. Одужуйте швидше! – побажав Володимир Зеленський.