Війна. День 586: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) «фото»

Війна. День 586: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

На фронті ворог знов безуспішно атакує на Лиманському, Мар'їнському, Авдіївському та навіть Запорізькому напрямках, а на Бахмутському теж без успіху намагається повернути втрачені позиції. Крім того, рашисти завдають авіаційні удари, зокрема Куп'янському та Херсонському напрямках. Ситуація складна, але Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, наступальні (штурмові) дії на Бахмутському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.

Українська Служба Інформації продовжує вести хроніку повномасштабної війни та пов’язаних з нею подій.

За повідомленням Генштабу, минулої доби відбулося 38 бойових зіткнень. Крім того, сьогодні вночі російські окупанти знову атакували Україну дронами-камікадзе типу Shahed-136/131.

***

На Лиманському напрямку Сили оборони відбили атаки противника в районі населеного пункту Макіївка Луганської області. На Бахмутському напрямку противник безуспішно намагався відновити втрачене положення в районі Андріївки Донецької області. На Авдіївському напрямку противник намагався відновити втрачене положення в районі Авдіївки Донецької області, але успіху не мав. Крім того, наші захисники успішно відбили атаки ворога в районах Кераміка, Степового, Авдіївки та Первомайського Донецької області. Ворог здійснив 11 невдалих атак в районах Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області.

***

Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, наступальні (штурмові) дії на Бахмутському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, продовжують закріплятися на зайнятих рубежах та виснажують ворога.

Раніше на USIonline.com

Війна. День 585: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.