Ветеран одеської Нацгвардії здобув пʼять золотих медалей на чемпіонаті України з веслування (фото) «фото»

Одеський нацгвардієць, сержант Олександр Голубов, продемонстрував неймовірну майстерність і витривалість на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед ветеранів. Військовослужбовець 11-ї бригади імені Михайла Грушевського Південного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України здобув п'ять золотих медалей у віковій групі «35-45 років».

Про це повідомляє 11 бригада імені Михайла Грушевського Національної гвардії України.

Змагання відбулися в Умані, де Олександр Голубов блискуче виступив на дистанціях 200 метрів (каное-одиночка), 200 метрів (каное-двійка), 500 метрів (каное-одиночка), 500 метрів (каное-двійка) та 1000 метрів (каное-одиночка). Цей результат підтверджує його неперевершену майстерність та фізичну підготовку, що є результатом багаторічних тренувань та відданості спорту.

Успіхи на чемпіонаті України не тільки принесли Голубову визнання, але й дали йому право представляти Україну на чемпіонаті світу серед ветеранів, який пройде 12-14 липня в болгарському місті Пловдив. Це велика честь і відповідальність, яка підкреслює високий рівень підготовки українських спортсменів та їх готовність до змагань на міжнародній арені.

Після повернення до Одеси, сержант Голубов отримав заохочувальну грамоту від командира бригади полковника Вячеслава Краснопольського. Ця відзнака стала визнанням його активної участі у розвитку фізичної підготовки та спорту, а також пропаганди здорового способу життя серед військовослужбовців.

Раніше на USIonline.com

Юна фехтувальниця з Одеси потрапила у фінал міжнародних змагань та отримала свою першу медаль (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.