ВАКС вирішив взяти під варту Олександра Грановського «фото»

ВАКС вирішив взяти під варту Олександра Грановського

Екснардепа Грановського підозрюють в організації злочинної схеми зловживань на Одеському припортовому заводі.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

7 грудня 2022 року за клопотанням детектива НАБУ, ВАКС обрав Олександру Грановському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Його обвинувачують в організації злочинної схеми, реалізація якої під час продажу мінеральних добрив завдала збитків «Одеському припортовому заводу‎» (99,57 % належать державі) на 93,3 млн гривень.

Після затримання обвинуваченого, який перебуває у міжнародному розшуку, та не пізніше ніж через 48 годин з часу доставки до суду, суд вирішить питання про застосування цього запобіжного заходу.

У межах досудового розслідування встановлено, що в березні – грудні 2015 року народний депутат спільно з довіреною особою організував схему, відповідно до якої «Одеський припортовий завод‎» продавав мінеральні добрива наперед визначеній компанії за цінами нижчими від ринкових.

Згідно з оформленими угодами приватна компанія нібито перепродувала за ринковими цінами продукцію підприємства іноземним компаніям із реального сектору економіки, хоча у дійсності постачання продукції здійснював безпосередньо «Одеський припортовий завод‎». Як наслідок ОПЗ недоотримав прибутків на суму близько 93,3 млн гривень.

Серед підозрюваних: заступник директора та начальник відділу припортового заводу, власник компанії-нерезидента-учасниці корупційної схеми, довірена особа народного депутата а також організатор цієї схеми – народний депутат.

Досудове розслідування триває.

Раніше на  USIonline.com

Грановського помітили у кав’ярні з топ-втікачем

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.