В Одеському драмтеатрі відбулась перша вистава українською мовою (фото) «фото»

В Одеському драмтеатрі відбулась перша вистава українською мовою (фото)

Відкрили сезон виставою «Позашлюбна дочка Гамлета». Декілька спектаклів Одеського обласного академічного драматичного театру (колишній Одеський російський драматичний театр) переклали українською мовою, також готують прем'єру. Поки грати будуть лише на малій сцені, але готуються перейти і у велику залу після того, як вирішать проблему з укриттям.

Побувала на відкритті сезону фотокореспондент Української Служби Інформації Наталя Довбиш.

У новому сезоні колишній Одеський російський драматичний театр змінив не тільки назву. Усі спектаклі в Одеському обласному академічному драмтеатрі будуть українською мовою.

Сезон відкрили виставою, яку вже полюбили одеські глядачі – «Позашлюбна дочка Гамлета».

Ми відкриваємо сезон постановою, яка в нас вже йшла. Раніше спектакль був російською мовою, тепер українською. В нас для відкриття зараз є тільки одна проблема – немає укриття, щоб вмістити всіх відвідувачів. Наше укриття розраховане на 60 осіб, тому вересень ми працюємо на малій сцені, – розповіла директорка театру Олена Шрамко.

Олена Шрамко

Проблему з укриттям обіцяють вирішити і вже готують декілька вистав для великої сцени. Дві з них вже були у репертуарі театру, але тепер перекладені українською мовою. Це «Наполеон» та «Баламути». Готують і прем’єру за твором Лесі Українки.

Також на малій сцені у жовтні покажуть виставу «Ефект Доплера», тільки зміниться акторський склад, адже актор Дмитро Жильченко, який виконував головну роль, зараз служить у лавах ЗСУ та боронить Україну.

Раніше на  USIonline.com

Сцена в укритті: у Миколаєві грають театральні вистави під час повітряної тривоги (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.