Сцена в укритті: у Миколаєві грають театральні вистави під час повітряної тривоги (фото) «фото»

Сцена в укритті: у Миколаєві грають театральні вистави під час повітряної тривоги (фото)

Сцена в укритті була створена, щоб миколаївці змогли відпочити та пройти арт-терапію, навіть якщо лунає повітряна тривога. Приміщення безпечне і відповідає всім стандартам та вимогам бомбосховища.

Про відкриття нової локації повідомили у Миколаївській обласній державній адміністрації.

У Миколаєві, який щоденно зазнає бомбардувань мирної інфраструктури, відкрили «сцену в укритті». Бомбосховище облаштували прямо у Миколаївському академічному художньому драматичному театрі. Тепер виставу можно продовжувати дивитися під час повітряної тривоги.

Культура живе і буде жити. Цьому свідчить відкриття сьогоднішньої сцени, з чим я всіх вітаю. Нова локація зроблена працівниками для того, щоб глядачі відчували себе в безпеці. Сподіваюся, що всі вистави, які будуть тут проводитися, збиратимуть повну залу, – сказала вона.

Як повідомив директор, художній керівник театру Артем Свистун, для облаштування «Сцени в укриті» знадобилося два місяці, та цей процес ще продовжиться.

Всі виставити на новій сцені будуть проводитися українською мовою.

У той час, коли російська федерація здійснює масовий терор мирного населення, Українські митці плекають національне театральне мистецтво. Режисер постановник, професор Віктор Мозговий урочистого відкриття майстерно поєднує жанрові смаколики (роботи художника Юрія Журавля) піднімаючись у фіналі до атмосфери неминучої перемоги України, – написав генеральний директор Одеського культурного центру Михайло Журавель, який побував у новій локації.

Раніше на USIonline.com

Наступ окупантів на Миколаїв не планується, – Кім (відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.