В Одеській Військової академії на «бойовий» факультет розвідки та ССО вперше поступили дівчата (фото) «фото»

В Одеській Військової академії на «бойовий» факультет розвідки та ССО вперше поступили дівчата (фото)

Цьогорічна вступна кампанія у була особливою: державне замовлення на вступ до вишу було збільшено майже вдвічі. Тож за кількістю абітурієнтів, які вступили до 1-го курсу навчання, цей набір перевершив і 2021 і 2022 роки.

Про це розповів представник керівництва Академії полковник Олександр в інтерв’ю виданню АрміяInform.

Цього року в Військової академії в Одесі набір, як і раніше, здійснювався на п’ять факультетів, а саме: на факультети підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ та морської піхоти; підготовки спеціалістів військової розвідки та Сил спеціальних операцій; підготовки спеціалістів тилового забезпечення та підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння, підготовки спеціалістів забезпечення та експлуатації військової техніки.

Найбільш популярні серед молоді факультети – розвідки та десантно-штурмових військ і морської піхоти. Відповідно й конкурс щодо вступу на них був найбільший.

Варто зазначити, що саме поточного року вперше за часів існування нашого вишу на факультет розвідки і ССО були прийняті абітурієнти-дівчата. І це насамперед красномовно свідчить про те, що до справи захисту Батьківщини від ординської навали залучаються різні верстви українського суспільства. Причому в майбутньому вони бажають бути не просто офіцерами українського війська, а саме командирами бойових підрозділів та робити особистий внесок у благородну справу знищення окупантів і звільнення країни від російських загарбників, – зазначив представник Військової академії.

При цьому він вказав, що уже досить тривалий час до вишу вступають і дівчата. Традиційно найпопулярніший серед них — факультет підготовки спеціалістів тилового забезпечення.

Вступна кампанія у Військової академії тривала з 20-го по 29 липня. Після вступу у курсантів тривають інтенсивні заняття з первинної військової підготовки, які мають певні терміни залежно від факультету, обраної спеціалізації та власного досвіду. Для вчорашніх школярів термін підготовки може сягати й місяця. А для тих, хто прийшов навчатися з фронту та має певні військові навички, він значно коротший. Після закінчення первинної підготовки курсанти складуть Присягу та стануть повноправними курсантами військового вишу.

Раніше на  USIonline.com

Військова амуніція для українських захисниць від одеського бізнесмена: як отримати

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.