В Одеській ОВА зустрілися з представниками ЮНІСЕФ «фото»

В Одеській ОВА зустрілися з представниками ЮНІСЕФ

Про це йдеться у вечірньому зверненні голови Одеської ОВА Максима Марченка.

За його словами, з представниками дитячого фонду ЮНІСЕФ обговорили співпрацю за такими напрямками:

  • медицина,
  • інклюзивна освіта,
  • соцзахист населення.

Ми зацікавлені у партнерстві з міжнародними організаціями та реалізацією якомого більше програм, що допоможуть якісному розвитку гуманітарного простору в Одеській області, – запевнив Марченко.

Оновлено

В Одеській обласній держадміністрації уточнили, що з представниками фонду зустрічався перший заступник начальника Одеської ОВА Борис Волошенков.

Ми ознайомились з вашими програмами, то ж відзначу, що ці напрямки актуальні для нашого регіону. Інклюзивна освіта, сфери медицини та соціального захисту. Важливе питання також – доступ до чистої питної води. Зокрема, в школах, медичних установах. Це теж актуальна тема. Тому ми зацікавлені у партнерстві, у реалізації якомога більшої кількості програм, що допоможуть якісному розвитку гуманітарного простору Одеської області, – сказав Борис Волошенков.

В свою чергу керівник представництва ЮНІСЕФ в Одесі Наріне Асланян повідомила, що вивчає ситуацію в області і готова до подальшої співпраці. Для цього планують посилити свою команду, що працює в нашому регіоні і всебічно співпрацювати з Одеською ОВА. Учасники зустрічі домовились розглянути та опрацювати механізми створення групи фахівців, яка керуватиме збором та впорядкуванням інформації від районів, громад, підприємств та координацією процесів надходження допомоги від компаній, готових її надати.

Раніше на  USIonline.comВ Овідіополь за довгі роки прибуло пасажирське водне судно (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.