В Одеській ОВА розповіли, кого торкнуться обмеження споживання світла «фото»

В Одеській ОВА розповіли, кого торкнуться обмеження споживання світла

Населення графік обмеження енергоспоживання поки не стосується.

Про це розповів директор обласного департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Антон Шалигайло.

За його словами, світло не відключатимуть у житлових будинках ані у містах, ані у сільській місцевості. Графіки обмеження споживання електричної енергії та потужностей містять тільки перелік підприємств – основних споживачів електроенергії в регіоні. Вони складаються з п’яти черг, що вводяться в дію поступово. Втім, навіть підприємствам не будуть примусово відключати електрику — графіки передбачають самостійне, добровільне припинення споживання електроенергії підприємствами власними силами.

У разі, якщо зазначені заходи по країні в цілому не досягнуть необхідного результату для стабілізації енергосистеми, диспетчерською службою Укренерго можуть вводитись додаткові обмеження у вигляді застосування графіків аварійних або погодинних відключень, – відзначив Шалигайло.

Водночас, наголосив директор департаменту, кожен мешканець Одещини може приєднатися до заходів зі стабілізації енергосистеми країни.

Для цього необхідно дотримуватись порад щодо економного споживання електроенергії в побуті в пікові години, а саме з 7-00 ранку до 11-00 та з 17-00 до 23-00 утриматись від використання електроприладів, які споживають багато електроенергії, – пояснив він.

Про подальшу ситуацію в енергосистемі та зміни, у разі їх виникнення, Одеська ОВА спільно з ДТЕК «Одеські електромережі» обіцяє оперативно інформувати.

Нагадаємо, у зв’язку з масштабними обстрілами ворогом об’єктів енергетичної інфраструктури, «Укренерго» з 20 та 21 жовтня з 7:00 ранку до 22 години у всіх регіонах країни, в тому числі і в Одеській області, вводить обмеження споживання електроенергії та потужностей.

Раніше на USIonline.com

В Україні 20 жовтня можуть відключати світло: до чого готуватися одеситам

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.