В Одеській області за держпідтримки будують логістичний хаб «фото»

В Одеській області за держпідтримки будують логістичний хаб

Проект реалізується за допомогою урядового офісу Ukraine Invest.

Про це повідомив засновник і співвласник торговельних мереж EVA і VARUS Руслан Шостак, передає Українська Служба Інформації.

Підприємець підписав меморандум з Ukraine Invest про супровід нового інвестиційного проєкту на суму понад 500 млн доларів з можливістю розширення до 1 млрд доларів. Йдеться про будівництво Логістичного хабу, який включить чотири комплекси у чотирьох областях України — Одеській, Львівській, Дніпропетровській та Київській. Будівництво першої черги в Одеській області вже розпочали.

Ми розробляли цей інвестиційний проєкт, виходячи з власних потреб і потреб ринку. За оцінками експертів, у Київській області не вистачає 500 тис. кв.м складських приміщень і ще 500 тис. кв.м по всій Україні. З початку війни ситуація значно погіршилася, зокрема, коли вороги знищували склади, щоб створити продовольчу кризу в Україні. Але економічний розвиток та перспективи євроінтеграції передбачають розвинену логістику в Україні, – розповідає Шостак.

В процесі підготовки та реалізації проєкту Ukraine Invest надаватиме різносторонню підтримку інвесторам — зокрема, інформуватиме їх про особливості інвестиційної діяльності в Україні, консультуватиме з поточних питань, оформлення документів і зустрічей з посадовцями.

Раніше на  USIonline.com

Велика міжнародна ІТ-компанія планує відкрити офіс в Одесі

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.