В одеській Майстерні Незламності відновили БРДМ для ЗСУ (фото, відео)
Бойову розвідувально-дозорну машину (БРДМ) для українських військових відреставрували в Одесі.
На місці побував кореспондент Української Служби Інформації Арсен Подосян.
Більш детально про це – дивіться у відео.
Керівник волонтерського штабу «Нехай щастить» Станіслав Маденс розповів, що робота над відновленням БРДМ тривала упродовж двох місяців.
Це проект «Майстерні Незламності», сподіваюсь, що не останній, і це один з напрямків роботи нашого волонтерського штабу. Саме на цей БРДМ задонатив Артем Пивоваров, він повністю передав гроші, сам БРДМ — від ОК «Південь». Після цього його почали реставрувати. Це було непросто, робота тривала впродовж місяця — поки знайшли колеса, деталі. Загалом ми ремонтували автівки для наших хлопців з 35-ї бригади, 36-ї. Також у нас зараз запустився проект мобільнизх лазень: одну вже зробили, друга на підході. І буде ще один проект, на котрий ми зараз збираемо донати – мобільний Пункт незламності. Суть його у тому, що це буде великий рейсовий автобус, який буде курсувати між містами, – там, де це буде актуальніше – и допомагати людям, надавати електрику, тепло, і все що необхідно, — підкреслив Станіслав Маденс.
Станіслав Маденс
Директор ДП «Укравтосервіс» Олександр Горенюк додав, що це не перший проект, над яким працюють волонтери.
Кожен мав щось робити, тому ми не сиділи склавши руки, зібрали однодумців. Раніше ми ремонтували цивільні автомобілі, але коли почались воєнні дії, одразу почали працювати для ЗСУ. Перше, що ми зробили – відремонтували власним коштом два джипи та мікроавтобус, які у нас були, і передали до ЗСУ, — зазначив Олександр Горенюк.
За його словами, у відновленому БРДМ буде можливо заряджати телефони.
Ми хочемо показати хлопцям (військовим, – ред.) те, чому самі навчились — де якісь перемикати передачі, окремо вмикається передній, задній міст, і там опускаються ще колеса для подолання перешкод. І ми там поставили магнітофон, щоб якась цивілізація була. Рацію поставили, підкурювач. Щоб заряджати телефони, гаджети, — додав Олександр.
Військовий з позивним Бар’єр розповів, що надалі машина буде займатися розвідкою, оскільки вона маленька, юрка і проходима.
Вона може виконувати завдання як на суші, так і на воді. Також ми задіємо її в евакуації поранених. Всередині машини – 4 бійця, ще – на броні. Вона (машина – ред.) нас влаштовує повністю, ми вдячні народові України за допомогу військовим. На нас покладені завдання, і ми намагаємось виконати сподівання людей. Зараз ми пройдемо краш-тест на ній, бо маємо зрозуміти, на що вона здатна і де вона буде найєфективніша, — поділився військовий.
Український військовий, позивний Бар’єр
Раніше на USIonline.com —
В Одесі створюють мобільну лазню для захисників на Бахмутський напрямок (фото, відео)
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.