В Одесі зупинили ще одну схему для «ухилянтів»: довідка коштувала 6,5 тис. доларів (фото, відео)

Уродженець Донеччини продавав чоловікам мобілізаційного віку підроблені медичні довідки. За свої «послуги» він брав 6500 доларів США.

Про це повідомляє поліція Одеської області.

Так, 36-річний чоловік, зважаючи на обмеження воєнного стану, розробив злочинну схему легкого збагачення на військовозобов’язаних, охочих виїхати з України. Клієнтів він вишукував в одній із соціальних мереж.

Його затримали під час отримання другого траншу у 4 тис. доларів від чоловіка, якому він запропонував за 6,5 тис. доларів довідку про наявність захворювань. Вона мала би стати підставою для звільнення «ухилянта» від призову та зняття з військового обліку і дозволити безперешкодний виїзд закордон.

Під час проведення обшуків у помешканні та автомобілі фігуранта правоохоронці вилучили мобільні телефони, чорнові записи, 6300 доларів США та інші речові докази. Правопорушнику повідомили про підозру. Слідство триває. Правоохоронці встановлюють, у який спосіб затриманий підробляв документи і хто йому в цьому допомагав, – зазначили в поліції.

Наразі чоловіку загрожує позбавлення волі від 7 до 9 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.