В Одесі збирають гроші на обладнання для переливання крові військовим: як допомогти «фото»

В Одесі збирають гроші на обладнання для переливання крові військовим: як допомогти

Наразі потреби у донорській крові немає. Але медикам необхідні ваги-мішалки. Через брак такого обладнання лікарі працюють вручну.

Про це повідомили у проекті “Донор Одеса”.

Якщо ви хоч раз були донором, то бачили ваги-мішалки у міському відділенні переливання. У військових їх немає – тому медики змушені перемішувати кров вручну. Це дуже незручно і відволікає їх від основної роботи з донорами, створює черги.

Ціна від постачальника за одні ваги  – 36 195 грн.

Відділенню потрібні 3 штуки. Якщо куплять 3, то постачальник дасть ще знижку – по 33 тис. грн. Тож, треба зібрати 99 тис. грн.

Здається, це велика сума, але навіть на каналі “Донор Одеса” нас вже 3800 людей, тобто це всього по 26 гривень від кожного. Хтось може віддати більше, але навіть якщо ви замість однієї чашки кави спрямуєте гроші на добру справу – то чудово. Будь-яка сума донату допоможе наблизити нашу Перемогу, – йдеться у повідомленні.

Якщо ви можете допомогти:

Номер картки Банки
5375 4112 0056 3513

Посилання на Банк

У волонтерському проекті гарантують  абсолютно прозорий збір, сувору звітність та підтвердження отримання обладнання військовими лікарями.

І ще є добра новина – завдяки небайдужості одеситів наразі у місті немає потреби у донорській крові. Найбільше зараз переливання потрібні пораненим військовим, які боронять Україну від ворога.

Раніше на  USIonline.com

В Одесі збирають гроші на допомогу важкопораненому бійцю 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.