В Одесі завершили відновлювальні роботи після двох атак, – ОМВА
2 січня міські служби завершили відновлювальні роботи після двох ворожих обстрілів.
03 січня, 2026, 08:30
Про це повідомив очільник Одеської військової адміністрації Сергій Лисак.
Вчора міські служби завершили відновлювальні роботи після двох атак:- на Військовому узвозі повністю відновлено близько 400 м² покрівлі будинку, що постраждав 27 грудня;
- на вул. Транспортній у багатоквартирному будинку відновлено всі комунікації: світло, воду, газ і опалення. Тимчасово відключеними залишаються лише дві найбільш постраждалі квартири,
Сергій Лисак підкреслив, що завдяки Силам оборони ніч в Одесі минула спокійно, і сьогодні розпочнуть обкатку маршрутів автобусів, які місто отримало від інших громад.
26 лютого, 2026, 14:48
22 лютого помер 34-річний діючий військовослужбовець Віталій Салтан, якого мобілізували наприкінці січня. Дружина та брат загиблого звинувачують посадових осіб 425-ї бригади «Скеля» у бездіяльності та службовій халатності, що спричинила смерть людини. Родина подала заяви до правоохоронних органів і вимагає публічної правової оцінки.
27 лютого, 2026, 11:11
В Одесі померла Римма Олексіївна Літвак - дружина та соратниця Бориса Літвака, жінка, яка після його смерті зберегла і продовжила справу «Будинку з янголом».
27 лютого, 2026, 11:50
Поліцейські вже завершили розслідування справи щодо 23-річної власниці бази відпочинку на території Південнівської громади та скерували справу до суду. Жінці загрожує обмеження волі на строк до трьох років.

