В Одесі затримали чоловіка з мільйоном гривень з банку на окупованої території (фото, відео)

Ці банкноти працівники банку навмисно пошкодили на окупованої території, щоб вивести їх з обігу. Шахрая піймали, коли він намагався перевести гроші собі на картку.

Про це розповіли в поліції в Одеській області.

Під час обшуку за місцем мешкання шахрая поліцейські вилучили майже мільйон гривень. Ці гроші працівники українських банківських установ навмисне пошкодили на тимчасово захоплених територіях нашої держави, аби перевести їх у неплатіжний стан.

Крім 950 тисяч пошкоджених гривень купюрами номіналом 100 та 200 грн, у чоловіка також знайшли 10 тисяч доларів США та 750 тисяч російських рублів. Наразі триває досудове слідство, встановлено коло причетних осіб.

Шановні громадяни, знімаючи гроші з терміналів, або під час розрахунків, будьте пильними та звертайте увагу на цілісність купюр. У разі отримання пошкоджених механічним способом купюр (відрізання не менше половини банкноти; розрізання навпіл або на три частини; просвердлювання в банкноті трьох або більше отворів) або спеціальними розчинами чи іншими фарбуючими речовинами із зафарбовуванням не менше 50 % загальної площі банкноти – звертайтеся у найближче відділення банку та до поліції, – йдеться у повідомленні.