В Одесі запустили міжнародний проект для переселенців і малозабезпечених (фото) «фото»

В Одесі запустили міжнародний проект для переселенців і малозабезпечених (фото)

Одесити та вимушені переселенці зможуть отримати грошову допомогу, а також психологічні та юридичні консультації.

На робочій зустрічі побувала фотокореспондент Української Служби Інформації Наталія Довбиш.

Директор місії в Україні Марися Запаснік розповіла, що в Україні вони працюють з початку війни. Допомогу також надавали переселенцям у Польщі та Молдові. Нині проект з грошовою допомогою стартує в Одесі та регіоні.

Зараз ми спрямовуємо допомогу на південні та східні регіони. Особливо вразливим верствам населення, сім’ям з дітьми, які втікали від війни. Ми пропонуємо як психологічну, так і юридичну, і грошову допомогу. Ми будемо надавати допомогу всім постраждалим, – зазначила директор місії.

Фінансова допомога передбачає 6600 грн на кожну особу в родині на три місяці. Отримати допомогу можуть багатодітні родини, внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю першої та другої групи, сім’ям, у яких виховують дітей з інвалідністю. Для того, щоб отримати допомогу треба зареєструватись, але кошти поступатимуть на рахунок однієї особи. Отримати гроші можна як у євро, так і у гривнях.

Після реєстрації має пройти 10-20 діб, після чого упродовж місяця їх треба отримати. Зазначимо, починаючи з 2014 року, в Одесу переїхали 36 тис. вимушених переселенців.

Раніше на  USIonline.com

В Одесі та області 93 тис. переселенців: втратившим домівку обіцяють грошову допомогу

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.