В Одесі та області 93 тис. переселенців: втратившим домівку обіцяють грошову допомогу «фото»

В Одесі та області 93 тис. переселенців: втратившим домівку обіцяють грошову допомогу

Одеська ОВА та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців співпрацюватимуть для підтримки людей, які через війну покинули рідні домівки та нині проживають на Одещині.

Про це повідомляє Одеська ОВА.

Нині в Одесі та Одеській області тільки офіційно зареєструвалися майже 93 тисяч переселенців. Утім, кількість людей, які через війну та постійні обстріли приїхали до нашого регіону і зупинилися у рідних чи друзів, – набагато більша.

В ООН заявили о готовності допомагати переселенцям, закрити їхні базові потреби. Голова Саб-Офісу Мішель Альфаро повідомила, що вони можуть протягом трьох місяців виплачувати по 2 200 грн. на людину тим, хто втратив домівки. Виплати отримають пенсіонери, люди з інвалідністю, багатодітні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Окрім цього, досягнуто домовленості про проведення ремонтних робіт в приміщеннях, де можливе компактне розміщення ВПО, встановлення додаткових наметів біля пунктів пропуску для надання допомоги біженцям і проведення ремонту житлових будинків та соціальних об’єктів.

Нами вже підготовлено та видаються будівельні набори для термінових потреб в ремонті та облаштуванні житла. До того ж ми готові додатково закупити необхідні будівельні матеріали для тих громад, які постраждали внаслідок ракетних обстрілів, – сказала Мішель Альфаро.

Раніше на USIonline.com

В Одесі відкрився новий мобільний медпункт для переселенців (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.