В Одесі заново побудують зруйновану 100-метрову трубу котельної на півночі міста – оголошений тендер «фото»

В Одесі заново побудують зруйновану 100-метрову трубу котельної на півночі міста – оголошений тендер

Робота розпочнеться після закінчення опалювального сезону.

Про це стало відомо у ході пресконференції у прес-центрі «Одесит» за участю директорки КП «Теплопостачання міста Одеса» Ганни Позднякової та ректора Одеської державної академії будівництва та архітектури Анатолія Коврова.

Як повідомляла УСІ, під час сильних поривів вітру 27 листопада була пошкоджена труба районної котельні «Північна-2» на вул. Паустовського в Одесі. Зараз за результатами обстеження та оцінки технічного стану конструкцій надано експертний висновок від Одеської державної академії будівництва та архітектури.

Як зазначив Анатолій Ковров, серед головних причин можна виділити дві основні: погодні умови (сильний вітер) та низька якість виконання робіт при будівництві труби, невідповідність будівельних матеріалів вимогам – зокрема, бетону.
Подальша доля спорудження вже вирішена.

По закінченню опалювального сезону залишок пошкодженої труби буде демонтовано, розпочнеться будівництво нової димової труби, до початку наступного опалювального сезону плануємо введення її в експлуатацію. Тендер на проєктування вже оголошено, – зазначила директор КП «ТМО» Ганна Позднякова.

Також оголошено тендер на обстеження інших димових труб підприємства з метою уникнення аналогічних ситуацій.

Вартість тендерів названо не було.

Цікаво, що у відповідь на питання журналістки, чи зверталися до академії щодо оцінки стану будівлі на Заболотного, 54 (де уламок «шахеда» пробив дах будинку), – ректор академії відповів – ні, не зверталися.

Труба на вул. Паустовського була побудована у 1989 році й останній капітальний ремонт проходила у 2014 році. У 2020 році на обʼєкті проходила планова експертиза, жодних дефектів не було виявлено.

Раніше на USIonline.com

Падіння 100-метрової труби в Одесі: котельня вже працює, проводиться експертиза причин аварії (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.