Падіння 100-метрової труби в Одесі: котельня вже працює, проводиться експертиза причин аварії (фото, відео)

Котельня на Паустовського працює: жителі Пересипського району вже з теплом. Експертиза покаже першопричини технологічної аварії та надасть варіанти відновлення труби.

Про це під час брифінгу 30 листопада на місці ЧС розповіла директорка КП «Теплопостачання міста Одеси» Ганна Позднякова, повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Більш детально про це дивіться на нашому каналі Youtube.

Трубу котельної, яка впала пізно ввечері 26 листопада під час буревію, ремонтували у 2014 році, повідомив міський голова.

Наразі мерія замовила експертизу, яка має знайти першопричину аварії.

Директорка КП «Теплопостачання міста Одеси» Ганна Позднякова проінформувала, що котельня працює у штатному режимі. Вона обладнана двома котлами, один з яких резервний, і вмикається лише у випадку зупинки першого котла. Найближчим часом перший котел відремонтують.

Ганна Позднякова

Тому всі мешканці Пересипського району в повному обсязі отримують тепло – ніяких відключень немає. Як відомо, котельня на Паустовського забезпечує теплом понад 120 тисяч мешканців, 10 дитячих садків, 9 шкіл та 6 медичних закладів.

Зламану трубу планують відновлювати після опалювального сезону. На це може знадобитися 45 – 50 млн грн: це приблизно, підкреслюють у мерії.

Результати моніторингу повітря показали, що викиди екології не загрожують. Котельня не вугельна, а газова. Це безпечно для мешканців.

Наостанок Ганна Позднякова підкреслила, що співробітники під час технологічної аварії не розгубилися та запобігли більш негативному розвитку ситуації.

Нагадаємо, ввечері 26 листопада на Паустовського впала труба котельні. Уламками труби завалило газопровід. О 23 годині вже були залучені рятувальники з метою розбору завалів. Станом на сьогодні працездатність котельні відновлена. Вже ввечері в домівках мешканців району відновили тепло.