В Одесі закрили велику мережу закладів грального бізнесу: арештовано майно 50 підпільних приміщень (фото, відео)  

Ігрові зали розташовувались на перших поверхах багатоповерхівок і у МАФах. Здійснено велику операцію: слідчі також встановили офіс, з якого в онлайн режимі адміни проводили відеоспостереження та адміністрування мережі.

Як повідомляє поліція Одеської області, бізнесмени утримували на території Одеси підпільну мережу гральних закладів, яка налічувала 50 приміщень. До азартних залів могли потрапити лише перевірені, «свої» клієнти.

Враховуючи об’єми мережі, оперативні та слідчі  заходи правоохоронцями проводились у декілька етапів. Так, спочатку були проведені пів сотні обшуків, до яких було залучені понад п’ятсот поліцейських Одещини. В ігрових приміщеннях  правоохоронці вилучили більше 600 одиниць комп’ютерної техніки, 700 комплектів меблів, чорнові записи, мобільні термінали та інші речі, що становили інтерес для слідства. Встановлені 45 осіб персоналу з прив’язкою до кожного грального залу.

Слідчі також встановили офіс, з якого в онлайн режимі адміни проводили відеоспостереження та адміністрування мережі. Звідти, під час обшуків ігрових приміщень доглядачі давали вказівки  про конспірацію: тимчасово припинити діяльність інших залів, домовлялися про  вивезення обладнання або блокування приміщень, виведення гравців, а також видалення даних із комп’ютерної техніки. Розсекречені фактично усі адміністратори гральних приміщень.

Під час третього етапу оперативних дій  над викриттям мережі залучили більше двохсот працівників поліції.  Правоохоронці провели ще понад 30 обшуків у решті залах, офісному та складському приміщеннях, помешканнях фігурантів та належних їм автомобілях.

Вилучено понад 3 тисяч одиниць комп’ютерної техніки, відеореєстратори, чорнові записи, касові апарати, роутери, маршрутизатори, мобільні телефони, понад 2000 одиниць меблів, спеціально пристосованих для розташування гральних місць, – йдеться у повідомленні.

На майно та приміщення гральних закладів накладено арешти. Призначено низку експертиз.

Наразі вісьмом співучасникам злочину, зокрема співорганізатору та шістьом пособникам і виконавцям злочину повідомлено про підозру за частиною 3 статті 28, частиною 2 статті 203-2 Кримінального кодексу України.

Учасників незаконної схеми очікує покарання штрафом від 680 до 850 тисяч гривень з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на три роки.